REKLAM

En son AVON fırsatları

AVON mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Avon çok uluslu bir kozmetik şirketidir. Dünya çapında kapıdan kapıya satış formatındaki en büyük ikinci girişim. 2020'den beri Natura & Co.'ya aittir.

AVON mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Avon’da çeşitli kozmetik ürünleri, fondöten, allık, bronzlaştırıcı, pudra, nemlendiriciler, serumlar, temizleyiciler, yüz maskeleri, eyeliner, rimel, göz farı, astar, makyaj temizleyici, ruj, oje, nemlendirici, güneş kremi, kolonya, deodorant, tarak, fırça, bronzlaştırıcı yağ, güneş kremi, kişisel hijyen ürünleri, parfümler, saç bakım kremi, şekillendirme araçları, takı, aksesuar, ayakkabı, mum, deterjan, vücut losyonu, terleme önleyiciler, böcek kovucu gibi pek çok çeşitli ürün bulunmaktadır.

REKLAM

AVON hakkında sık sorulan sorular

AVON mağazasının tarihçesi: AVON hakkında
Open

Kapıdan kapıya kitap satıcısı olan David H. McConnell, 1886'da New York'ta Kaliforniya Parfüm Şirketi'ni kurdu. On yıl sonra ilk broşürü yayınlandı. 1902 yılına gelindiğinde şirketin 10.000 temsilcisi vardı. İş istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etti ve 1914'te Kanada'nın Montreal kentinde faaliyete başlamasıyla uluslararası hale geldi. 1939'da Avon Products Inc. olarak yeniden adlandırıldı. Avon'un klasik kampanyası ”Ding Dong, Avon Calling" 1954'te başlatıldı ve 1967'ye kadar 13 yıl boyunca devam etti. 1957'de Avon dünya çapında 100.000 temsilciye ulaştı, 1978'de 1 milyona, 2009'da 6 milyondan fazla kişiye ulaştı. Avon 1993 yılında Türkiye'ye geldi ve o zamandan beri o kadar popüler hale geldi ki ülkede dakikada 10'dan fazla Avon ruj satılıyor.

AVON mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Avon bünyesinde Avon, Incandessence, Perceive, Surrender, Full Speed, Attraction, Conrad Tokyo, Eve Discovery, V for Victory, Attitude, Avon Artistique, Encanto, Far Away, Pur Blanca, Today Always Tomorrow, Wild Country, Herstory, Avon True Color, Distillery Vegan, NaturePRO, Liiv, Clearskin, Avon Sun+, Planet Spa, Disney, Footworks, Advance Techniques ve Natural birçok üst kalite markalar bulunmaktadır.

AVON mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Avon'un en yeni ürünleri, sıcak teklifleri ve sınırlı süreli indirimleri hakkında bilgi edinmek için aktif broşürlerine bakın. En düşük fiyatlara sahip en iyi ürünler için Avon'un web mağazasındaki Harika Fırsatlar bölümünü ziyaret edin. 30TL ve Altı bölümündeki ürünlerden satın alarak tasarruf edin.

AVON mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Sektörün önde gelen şirketlerinden biri olan Avon; Mary Kay, Revlon, Estee Lauder ve Amway Corporation gibi diğer birkaç liderle rekabet ediyor.

AVON mağazasına özel avantajlar
Open

125TL üzeri siparişlerle ücretsiz kargo ve ücretsiz numune hakkı kazanın. En son trendlerden ve ürünlerden haberdar olmak için Avon'un bültenine abone olun.

AVON Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Avon, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

AVON tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365 size en iyi Avon indirimlerini ve broşürlerini sunar. Avon'un satışa sunduğu özel ürünlerle ilgili hiçbir teklifi kaçırmayın. Indirimler 365 ile ruj ve bronzlaştırıcıda en iyi indirimleri bulun.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://kozmetik.avon.com.tr/

REKLAM
REKLAM