logo

FLORMAR aktüel katalog - Temmuz 2024

Aktüel FLORMAR mağaza kataloglarında indirimler

Flormar, yurt içinde 150'den fazla mağazası ve yurt dışında 620 lokasyonu bulunan bir Türk kozmetik perakendecisidir. Her kategoride dünyanın en prestijli markalarından bazılarını sunan bu firmada kaliteli kozmetik, hijyen, diş bakımı ve sağlıklı yaşam ürünleri satılmakta.

FLORMAR hakkında sık sorulan sorular

FLORMAR mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Flormar'ın en son fırsat ve kampanyaları hakkında bilgi almak için Flormar bültenine abone olabilirsiniz. Mevcut en iyi teklifleri bulmak için web sitelerindeki Outlet bölümüne de göz atabilirsiniz.

FLORMAR tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi Flormar indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sunduğu güncel fırsatları keşfedin ve size en yakın Flormar mağazasındaki en iyi indirimleri öğrenin. Hemen şimdi Indirimler 365 ile en iyi teklifleri alın ve bu popüler organizasyonun size neler sunabileceğini keşfedin. Piyasadaki en iyi güzellik ürünlerinden bazılarını arıyorsanız, gideceğiniz yer Flormar. Farklı mağazalar arasında fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sunduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.flormar.com.tr/

FLORMAR mağazasının tarihçesi: FLORMAR hakkında

Flormar İtalya'da kuruldu ancak Avrupa ve Asya ile olan bağlantısı nedeniyle 1970 yılında İstanbul'a taşındı. Başlangıcından bu yana şirket, kalıpları kıran ve statükoya meydan okuyan ürünler yaratarak dünyanın en dinamik makyaj şirketlerinden biri olmayı hedefledi. Daha geleneksel markalara alternatif arayan yeni nesil müşterilere hitap ettiler.

Bugün Flormar'ın dünya çapında 800'den fazla mağazası, binlerce çalışanı, onlarca dağıtım merkezi ve 1200’ün üzerinde kadın ve erkek farklı ürünü bulunuyor. Ayda 8 milyondan fazla farklı ürün üretiyorlar.

FLORMAR mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Flormar kendi markasını tasarlıyor, üretiyor ve satıyor. Her tür vücut, cilt ve durum üzerinde işe yaradıklarından emin olmak amacıyla kapsamlı bir şekilde test edilmiş harika ürünler yaratmak için en iyi malzemeleri ve teknikleri kullanıyorlar. Tüm bunlar, ülkedeki en iyi ilaç uzmanların bazıları tarafından oluşturulmakta.

FLORMAR Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Flormar, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

FLORMAR mağazasının rakipleriyle tanışın

Flormar, Türkiye'nin en seçkin güzellik ve kişisel bakım markalarından bazılarıyla rekabet ediyor. Bunların arasında Kokucuk, Sephora, Watsons, Cosmo Station, T-Shop, Bath & Body Works, Cosmetica, Gratis, The Body Shop, Tekin Acar Cosmetics, Nars ve Maybelline'i bulabilirsiniz.

FLORMAR mağazasına özel avantajlar

Flormar'da özel avantajlardan yararlanmanın en iyi yolu, onun özel uygulamasını indirmektir. Üyelere özel en iyi avantajlara, özel indirimlere, premium koleksiyon eşantiyonlarına ve ayrıca yeni ürünlerine, koleksiyonlarına ve kataloglarına göz atabilirsiniz.

Büyük tasarruf için en iyi fırsatları FLORMAR'de yakalayın

Tasarruf etmek için en iyi fırsatlar FLORMAR

Yerel Sağlık ve güzellik mağazanızda tasarruf etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Indirimler 365 size 11 üzerinde erişim sağlar FLORMAR dahil Turkey'deki Sağlık ve güzellik mağazaları ve daha fazlası

Göz atmaya başlayın

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.