logo
homeIcon
  1. separatorSağlık ve güzellik
  2. separatorBATH & BODY WORKS

En son BATH & BODY WORKS fırsatları

BATH & BODY WORKS mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Bath and Body Works sabun, parfüm ve güzellik ürünleri satışına odaklanmış bir Amerikan mağazasıdır. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan Bath and Body Works'ün genel merkezi Reynoldsburg, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunmaktadır. Bath and Body Works Türkiye'de güçlü bir varlığa sahiptir.

BATH & BODY WORKS hakkında sık sorulan sorular

BATH & BODY WORKS mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Bath and Body Works'te para tasarrufu yapmak, resmi web sitelerinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak çok kolaydır. İndirimler 365'te Bath and Body Works'teki tüm teklifleri ve promosyonları da bulacaksınız.

BATH & BODY WORKS tarafından sunulan indirimler

İndirimler 365 size tüm favori mağazalarınızdan en iyi katalogları, indirimleri ve özel teklifleri sunar. Bakkaliye, elektronik, mobilya, giyim, aletler, bahçe malzemeleri, kozmetik, spor giyim, oyuncaklar ve çok daha fazlasında inanılmaz tasarrufları keşfedin.

Türkiye'deki en iyi mağaza ve markalardan bazılarının en geniş katalog koleksiyonlarından birine sahibiz.

İndirimler 365, zamandan ve paradan tasarruf etmek için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur. Yakınınızdaki mağazalarda en son indirimleri ve teklifleri bulun.

BATH & BODY WORKS mağazasının tarihçesi: BATH & BODY WORKS hakkında

Bath and Body Works 1990 yılında ABD'nin Ohio eyaletinde kurulmuştur. Bath and Body Works, kuruluşundan bu yana müşterilerine piyasadaki en iyi malzemelerle üretilmiş en kaliteli kokuları ve güzellik ürünlerini sunmayı hedeflemiştir. İlerleyen yıllarda Bath and Body Works, çok sayıda ürünün eklenmesiyle işinde güçlü bir genişleme yaşadı. Bath and Body Works Türkiye'ye yıllar önce girmiş ve o zamandan beri Türkiye pazarında yüksek itibara sahip bir mağaza haline gelmiştir.

BATH & BODY WORKS şu anda açık mı?

Türkiye'deki Bath and Body Works mağazaları Pazartesi'den Pazar'a sabah 10'dan akşam 10'a kadar açıktır. Bazı mağazaların açılış ve kapanış saatleri bulundukları yere göre değişebilmektedir.

Çevrimiçi BATH & BODY WORKS ürünleri nasıl satın alınır

Bath and Body Works'ün özel bir çevrimiçi mağazası vardır. Bath and Body Works online mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler.

BATH & BODY WORKS mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Bath and Body Works, tanınmış bir koku ve güzellik ürünleri üreticisi ve pazarlayıcısıdır ve bu nedenle ürünleri kendi markası altında satmaktadır.

BATH & BODY WORKS mağazasının rakipleriyle tanışın

Bath and Body Works, Türkiye'de The Body Shop, Victoria's Secret, Lush gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet etmektedir.

Ülke genelinde kaç tane BATH & BODY WORKS mağazası var?

Bath and Body Works, Türkiye'de Üsküdar, Antalya, Konyaaltı, Sarıyer ve diğer birçok yerde bulunan mağazalarıyla faaliyet göstermektedir.

BATH & BODY WORKS mağazasına özel avantajlar

Müşteriler, Bath and Body Works'ten online alışveriş yaparak ve ürünlerini evlerinde teslim alarak büyük avantajlardan yararlanabilirler. Bath and Body Works, ürünlerinden herhangi biriyle ilgili herhangi bir rahatsızlık olması durumunda iade ve değişimlere izin verir.

Büyük tasarruf için en iyi fırsatları BATH & BODY WORKS'de yakalayın

Tasarruf etmek için en iyi fırsatlar BATH & BODY WORKS

Yerel Sağlık ve güzellik mağazanızda tasarruf etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Indirimler 365 size 11 üzerinde erişim sağlar BATH & BODY WORKS dahil Turkey'deki Sağlık ve güzellik mağazaları ve daha fazlası

Göz atmaya başlayın

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.