homeIcon
  1. separatorSüpermarketler
  2. separatorHAKMAR EXPRESS
REKLAM

En son HAKMAR EXPRESS fırsatları

REKLAM

HAKMAR EXPRESS mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Hakmar Express, merkezi Pendik Esenyalı'da bulunan bir Türk süpermarketidir. Ülke çapında 100'den fazla mağazaya, müşterilerin göz atabileceği ve alışveriş yapabileceği çevrimiçi bir mağazaya ve müşteriler için birçok aylık ve haftalık avantaja sahiptir.

HAKMAR EXPRESS mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Hakmar Express geniş bir yelpazede kaliteli ürünler sunmaktadır. Süt, bebek maması, ıslak mendil, alkolsüz içecekler, ev aletleri, taze meyve ve sebzeler, dondurma, yoğurt, jambon, peynir, sos, reçel, salata, ekmek, dondurulmuş gıdalar, atıştırmalıklar, soslar, sepet, paspas, tava, sırt çantaları gibi pek çok ürüne erişebilirsiniz.

REKLAM

HAKMAR EXPRESS hakkında sık sorulan sorular

HAKMAR EXPRESS mağazasının tarihçesi: HAKMAR EXPRESS hakkında
Open

Hakmar grubu 1997 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İlk alışveriş merkezleri, bir süpermarkete çok benzeyen ufak ürün yelpazesi ile nispeten küçük bir mağazadır. Yıllar geçtikçe şirket büyümüş, yeni ürünler, kategoriler ve markaları bünyesine katmış ve ayrıca ülke genelinde büyük şehirlerde ve geniş kentsel alanlarda yeni şubeler açmıştır.

Hakmar Express, tipik Hakmar alışveriş merkezine daha rahat ve hızlı bir alternatif sunmak için oluşturulmuştur. Daha az ürün sunmakla birlikte katalogları kaliteli meyve ve sebzeler de dahil olmak üzere müşterilerin evleri için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

HAKMAR EXPRESS mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Hakmar Express yüzlerce farklı markanın satışını yapmaktadır. Bunların arasında Coca-Cola, Cadbury, Hasan Ekici, Ülker, Marmados, Bayrak, Kula, Torku, Şölen, Saray, Kapadokya, Ofçay, Knorr, Calve, Tirebolu, Mutlu, Burcu, Mehmet Efendi, Nescafé ve daha birçok yerel ve uluslararası markayı bulabilirsiniz.

HAKMAR EXPRESS mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Hakmar Express'te tasarruf etmenin birçok yolu bulunmaktadır. Haftalık reklamlarına göz atabilir, mevsimsel indirimler hakkında bilgi almak için bültenlerine abone olabilir veya yakındaki mağazaları ve fırsatları bulmak için web sitelerine göz atabilirsiniz.

HAKMAR EXPRESS mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Hakmar Express, yerel ve uluslararası markalarla rekabet etmektedir. Türkiye'deki başlıca rakipleri Macrocenter, Migros, MMM Migros, Carrefour, BİM, Real Hipermarket, Kipa, Yeşiller, Akmar, Namlı, UCZ, Kösem Market, Nar Gurme, Üçler ve Atatürk'tür.

HAKMAR EXPRESS mağazasına özel avantajlar
Open

Hakmar Express'te özel avantajlar elde etmenin en iyi yolu, haftalık reklamlarına abone olmaktır. İnanılmaz teklifler ve fırsatlar bulmak için web sitelerinde promosyonlar bölümünü ziyaret edin.

HAKMAR EXPRESS Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Hakmar Express, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

HAKMAR EXPRESS tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365 size en iyi Hakmar Express indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sahip olduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın Hakmar Express mağazalarında en iyi indirimleri öğrenin. Indirimler 365 ile mevcut en iyi teklifleri alın ve Indirimler 365 ve bu popüler kuruluşun size neler sunabileceğini keşfedin. Premium markalardan tasarruf etmenin bir yolunu arıyorsanız, Hakmar Express’e mutlaka uğrayın. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sahip olduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.hakmarexpress.com.tr/

REKLAM
REKLAM