logo
homeIcon
  1. separatorSüpermarketler
  2. separatorCAGRI MARKET
REKLAM

En son CAGRI MARKET fırsatları

CAGRI MARKET mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Çağrı Market, 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir süpermarket perakende zinciridir. Şu anda Türkiye'de faaliyet gösteren 75 Çağrı Market mağazası bulunmaktadır. Şirketin genel merkezi İstanbul Sancaktepe'de bulunmaktadır.

CAGRI MARKET hakkında sık sorulan sorular

CAGRI MARKET mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Çağrı Market ile tasarruf etmek, resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak kolaydır. Ayrıca, en son Çağrı Market kataloglarını bulmak ve günlük alışverişlerinizde hiçbir teklifi kaçırmamak için MyDeals365'i ziyaret edebilirsiniz.

CAGRI MARKET tarafından sunulan indirimler

İndirimler 365 size tüm favori mağazalarınızdan en iyi katalogları, indirimleri ve özel teklifleri sunar. Bakkaliye, elektronik, mobilya, giyim, aletler, bahçe malzemeleri, kozmetik, spor giyim, oyuncaklar ve çok daha fazlasında inanılmaz tasarrufları keşfedin.

Türkiye'deki en iyi mağaza ve markalardan bazılarının en geniş katalog koleksiyonlarından birine sahibiz.

İndirimler 365, zamandan ve paradan tasarruf etmek için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur. Yakınınızdaki mağazalarda en son indirimleri ve teklifleri bulun.

Indirimler 365 bugün ziyaret edin ve alışveriş deneyiminizin keyfini çıkarmanın yeni yollarını keşfedin!

CAGRI MARKET mağazasının tarihçesi: CAGRI MARKET hakkında

Çağrı Market, 1980 yılında İstanbul Üsküdar Ünalan Mahallesi'nde 150 metrekarelik bir mağaza açarak kuruldu. Kısa süre sonra Kadıköy Yenisahra ve Kadıköy Küçükbakkalköy'de iki mağaza daha açıldı. Perakendecilik anlayışını kaliteyle birleştiren ve trendlere ayak uyduran Çağrı Market'in şu anda 75 mağazası bulunmaktadır ve ana sloganı "Sınırsız Müşteri Mutluluğu "dur.

CAGRI MARKET şu anda açık mı?

Çağrı Market mağazaları Pazartesi'den Pazar'a sabah 9'dan akşam 9.30'a kadar açıktır. Bazı şubeler bulundukları yere göre farklı çalışma saatlerine sahip olabilir. Yakınınızdaki bir mağaza hakkında daha fazla bilgi edinmek için Çağrı Market'in resmi web sitesini kontrol edebilirsiniz.

Çevrimiçi CAGRI MARKET ürünleri nasıl satın alınır

Çağrı Market'in resmi web sitesi üzerinden güvenle satın alın ve ürünlerinizi evinizde teslim alın. Çağrı Market'in online mağazasında, müşteriler çok çeşitli ürünleri uygun fiyatlarla bulabilirler.

CAGRI MARKET mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Çağrı Market, Hasata, Ülker, Ünal, Sütaş, Teksüt, Danet, Torku, Sinangil, Yudum, Doğuş, Calve, Tat, Tukaş, Fide, Burgu, Superfresh, Dr. Oetker, Knorr, Nesquik, Nestle, Coca Cola, Omo, Finish, Cif ve Colgate gibi tanınmış markaların ürünlerini satıyor.

CAGRI MARKET mağazasının rakipleriyle tanışın

Çağrı Market, Türkiye'de BİM, Migros, Şok Market, Carrefour, Bizim Toptan, A101, Ekomini, Onur ve Hakmar gibi diğer süpermarket zincirleriyle rekabet etmektedir.

Ülke genelinde kaç tane CAGRI MARKET mağazası var?

Çağrı Market, İstanbul'da bulunan 75 satış noktası aracılığıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

CAGRI MARKET mağazasına özel avantajlar

Çağrı Market müşterileri Çağrım Kart'a başvurarak büyük avantajlardan yararlanabilirler. Bu kart, geniş ürün kataloğundan indirim ve fırsatlardan yararlanmanızı ve gelecekteki alışverişlerinizde kullanmak üzere puan toplamanızı sağlar. Çağrım Kart'ı tüm Çağrı Market şubelerindeki kasalardan sadece 1 TL karşılığında temin edebilirsiniz.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.