REKLAM

CHICCO mağazasının haftalık fırsatları

En son CHICCO fırsatları
En son CHICCO fırsatları
REKLAM

Bebekler ve çocuklar mağazasına ait diğer fırsatlar

PANÇO logo
PANÇO kataloğu

PANÇO kataloğu

Katalog 2022
Broşürü Aç
TOYZZ SHOP logo
TOYZZ SHOP mağazasının fırsatları

TOYZZ SHOP mağazasının fırsatları

Yarın sona eriyo
Broşürü Aç

Diğer Bebekler ve çocuklar markaları

CHICCO mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Chicco; bebekler, anne adayları ve küçük çocuklar için giyim, oyuncak ve güvenlik ürünleri satan bir İtalyan perakende zinciridir. 120’den fazla ülkede binlerce mağazaya ve müşterilerinin göz atıp alışveriş yapabilecekleri çevrimiçi bir mağazaya da sahiptir.

CHICCO hakkında sık sorulan sorular

CHICCO mağazasının tarihçesi: CHICCO hakkında
Open

Chicco, 1958 yılında Pietro Catelli adında genç bir girişimci tarafından kuruldu. Markayı, "Chicco" takma isimli ilk oğlu Enrico'nun doğumunu onurlandırmak için yarattı ve bu ismi sattığı her üründe kullanmaya başladı. Pietro 2006 yılında vefat ettiğinde, şirket oğulları Enrico, Michele ve Francesca tarafından devralındı. Yeni nesil; Hindistan, Rusya, Meksika ve Türkiye'de artık bir lokasyon ağına ve çevrimiçi bir pazara sahip oldukları mağazalar açarak daha da büyük bir genişleme başlatan yeni bir iş vizyonu getirdi.

CHICCO mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?
Open

Chicco geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunlar arasında, raylı yataklar, kilitler, mandallar, köşe minderleri, ışıklar, araba aynası, bebek arabası, göğüs pedleri, göğüs pompaları, araba koltukları, biberon, emzik, nevresim, beşik aksesuarları, projektör, yürüteç, gömlek, ceket, elbise, kazak, önlükler, tulumlar, pijama, biberon ısıtıcıları, hijyenik biberon ve diğer birçok harika ürünü bulabilirsiniz.

CHICCO mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Chicco ürünlerini hem satıyor hem de teslim ediyor, bu yüzden arayacağınız tek marka Chicco olacak. Tüm ürünleri, çocuğunuzun uygun şekilde korunduğundan emin olacak şekilde mevcut en gelişmiş güvenlik malzemeleri kullanılarak oluşturulmaktadır.

CHICCO mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Chicco'da tasarruf etmenin birçok yolu var. En son fırsatlardan ve promosyonlardan haberdar olmak için bültenlerine abone olabilir, Chicco güvence hizmetini kullanarak satın alımlarda ücretsiz gönderim seçeneğini uygulayabilirsiniz.

CHICCO mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Chicco birçok yerel ve uluslararası marka ile rekabet etmektedir. Bunlardan bazıları Ucler Baby, Alisa Baby, Repete Kids, My Baby Store, Miss Trendy Kids, Best Kids, Baby Store, Mert Bebe, Grand Baby Podyum, Hayat Bebe ve Minikon Baby'dir.

CHICCO mağazasına özel avantajlar
Open

Chicco'nun birçok fayda programı mevcut. 300 ₺ üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilir, Visa ve Mastercard kredisi ile uygun finansman hizmetini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

CHICCO tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365 size en iyi Chicco indirimlerini ve broşürlerini getiriyor. Bu mağazanın sizlere sunduğu mevcut teklifleri keşfedin ve size en yakın Chicco mağazasındaki en iyi indirimleri öğrenin. Indirimler 365 ile şu andaki en iyi teklifleri alın ve bu popüler kuruluşun size neler sunabileceğini keşfedin. Bebeğiniz için en iyi güvenlik ürünlerine ihtiyacınız varsa, Chicco sizin için doğru tercih olacaktır. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizlere sunduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.chicco.com.tr/

REKLAM