logo
REKLAM

En son ADIDAS fırsatları

ADIDAS mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Adidas, dünyanın önde gelen spor giyim, ayakkabı ve aksesuar şirketlerinden biridir.

ADIDAS hakkında sık sorulan sorular

ADIDAS mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Sınırlı süreli teklifler ve sezonluk indirimler hakkında bilgi edinmek için Adidas'ın web mağazasını ziyaret edin. Yeni Gelenler bölümüne bakarak en son trendler ve ürünlerle güncel kalın. Satış bölümlerinde en düşük fiyatlarla en iyi spor kıyafetlerini alın.

ADIDAS tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi Adidas indirimlerini ve broşürlerini getiriyor. Bu mağazanın sizin için sahip olduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın Adidas mağazasındaki en iyi indirimleri öğrenin. Adidas ve Indirimler 365 ile indirimli fiyata en iyi spor kıyafetlerini satın alın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.adidas.com.tr/tr

ADIDAS mağazasının tarihçesi: ADIDAS hakkında

1924'te Adolf ve Rudolf Dassler kardeşler, Almanya'da Dassler Kardeşler adında bir ayakkabı fabrikası açtılar. ABD'li atlet Jesse Owens'ın 1936 Yaz Olimpiyatları'nda Dassler'ın el yapımı ayakkabılarını giyerek dört altın madalya kazanmasının ardından şirket ün kazandı. 1947'de Dassler kardeşler ayrıldı; Rudolf Puma'yı yarattı ve Adolf 1949'da Adidas'ı kurdu. Ünlü 3 şeritli logo, 1952 yılında Fin markası Karhu Sports'tan satın alındı. 1997 Yılında Adidas, adını Adidas-Salomon AG olarak değiştirerek Salomon Grubunu satın aldı. Adidas, 2004 yılında Stella McCartney ile ortaklık kurarak “Adidas by Stella McCartney”adlı kadınlar için eleştirmenlerce beğenilen spor performans koleksiyonunu piyasaya sürdü. Adidas 1, yastıklamasını kontrol eden bir mikroişlemciye sahip dünyanın ilk akıllı ayakkabısı. 2006 yılında Adidas, Reebok'u devralarak dünya çapında iki numaralı atletik ayakkabı satıcısı olarak görev almış oldu.

ADIDAS mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Adidas; Originals, Deerupt, Arkyn, Adicolor ve Prophere ayakkabı serileri, Spor Giyim koleksiyonları ve ZNE spor giyim serileri gibi birçok benzersiz ürün serisi satmaktadır.

ADIDAS Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Adidas, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

ADIDAS mağazasının rakipleriyle tanışın

Pazarda dünya lideri olan Adidas; daha çok Puma, Nike, New Balance, Under Armour, FİLA, Foot Locker ve ASİCS gibi çok uluslu şirketlerle rekabet ediyor.

ADIDAS mağazasına özel avantajlar

Adiclub'a katılın ve bir sonraki satın alımınızda %15 indirim, sınırlı sayıda ürüne erişim ve en iyi fırsatlardan ve promosyonlardan haberdar olma gibi özel avantajlar elde edin. Kasada kullanabileceğiniz özel promosyon kodları edinin.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.