logo
REKLAM

En son HUMMEL fırsatları

HUMMEL mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Hummel, merkezi Aarhus'ta bulunan Danimarkalı bir spor giyim perakendecisidir. 35 ülkede 250'den fazla mağazanın sahibi ve işletmecisi olup, erkekler, kadınlar ve çocuklar için ayakkabı, aksesuar ve giyim ürünleri satıyorlar.

HUMMEL hakkında sık sorulan sorular

HUMMEL mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Hummel'in fiyatları düşüktür ve düzenli indirimler sunmaktadır, ancak ayrıntılar satıcıya bağlı olarak değişebilir. Ülke çapında 10'dan fazla mağaza ile sezonluk teklifler ve indirimler sunuyorlar. Web sitelerinde, en iyi ürünlerini indirimli fiyatlarla satın almak için bir satış bölümü sunuluyor.

HUMMEL tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365 size en iyi Hummel indirimlerini ve kitapçıklarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sunduğu güncel teklifleri keşfedin ve size en yakın Hummel mağazasındaki en iyi indirimleri öğrenin. Hemen şimdi Indirimler 365 ile en iyi teklifleri alın ve bu popüler organizasyonun size neler sunabileceğini keşfedin. Kendiniz veya aileniz için yeni spor malzemeleri istiyorsanız, Hummel her zaman yanınızda. Farklı mağazalar arasındaki fiyatları karşılaştırın ve bu mağaza zincirinin sizin için sunduğu tüm promosyonlardan hemen yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://hummel.com.tr/

HUMMEL mağazasının tarihçesi: HUMMEL hakkında

Hummel, 1923 yılında Albert Messmer adında genç bir kunduracı tarafından yaratıldı, memleketinde bir futbol maçı izlerken, oyunculara sahada yardımcı olacak spor botları yapma fikri ortaya çıktı. Fikir başarılı oldu ve kısa süre sonra küçük ayakkabı mağazası karlı bir işe dönüştü. Zamanla şirket genişledi, yeni ürünler ve yerler ekledi, sonunda sınırı diğer Avrupa ülkelerine geçti.

2000'li yıllarda Türkiye'ye gelen marka, büyük şehirlerdeki lokasyon ağı, etkin bir çevrimiçi mağazası ve piyasadaki en iyi fırsatlardan bazıları ile kısa sürede ülkedeki en önde gelen uluslararası spor giyim markalarından biri haline geldi.

HUMMEL mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Hummel, kendi spor giyim ve ayakkabı markasını tasarlıyor, üretiyor ve satıyor. Yaptıkları her şey, her türlü hava koşulunda dayanıklılık, esneklik ve rahatlık sağlamak için piyasadaki en iyi malzemelerle oluşturuluyor. Kataloglarının tamamını web sitelerinde bulabilirsiniz.

HUMMEL Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Hummel, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

HUMMEL mağazasının rakipleriyle tanışın

Hummel, ulusal ve uluslararası spor giyim markalarıyla rekabet etmektedir. Bunlar arasında Nike, Adidas, U.S Polo Assn, LC Waikiki, H&M, Decathlon, Metro mall, Beymen, Erdoğanlar Cycling, AEM Textile, Mike Sport, 5M Migros, Mavi, World Gym ve Columbia'yı bulabilirsiniz.

HUMMEL mağazasına özel avantajlar

Hummel'in birçok fayda programı vardır. Size yakın bir mağazadaki özel fırsatları ve teklifleri bulmak için web sitelerinde bir hesap oluşturun!

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.