logo

NIKE aktüel katalog - Temmuz 2024

Aktüel NIKE mağaza kataloglarında indirimler

Nike, giyim ve spor malzemelerinin üretimi ve satışı üzerine odaklanan Amerikan kökenli uluslararası bir şirkettir. Şirket, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye'de de güçlü bir varlığa sahiptir.

NIKE hakkında sık sorulan sorular

NIKE mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Nike'da para tasarrufu, resmi web sitelerinde yayınladıkları fırsatlardan ve promosyonlardan yararlanarak çok kolaydır. Nike'ın çevrimiçi mağazasında, müşterilerin indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulacağı bir "İndirim" bölümü bulunmaktadır. Indirimler 365'te Nike'daki en son fırsatları ve promosyonları da bulacaksınız. Ayrıca, müşteriler özel promosyonlardan ve avantajlardan yararlanabilecekleri Nike Uygulamasını indirebilirler.

NIKE tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Nike'ın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklif ve promosyonları size getiriyor. Spor giyim ve antrenman kıyafetleri söz konusu olduğunda, aradığınızı ve daha fazlasını Nike'da her zaman bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve bugün Nike ile para biriktirmeye başlayın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.nike.com/tr/

NIKE mağazasının tarihçesi: NIKE hakkında

Nike'ın geçmişi, Amerika Birleşik Devletleri'nde kurucuları Phil Knight ve Bill Bowerman tarafından "Blue Ribbons Sports" adındaki şirketin kurulmasıyla 1964 yılına dayanmaktadır. Kısa sürede marka, resmi olarak Nike Inc olarak tanındığı 1971 yılına kadar güçlü bir dönüşüm ve genişleme sürecinden geçmiştir.

Türkiye'de Nike 2001 yılında satışa başlamış ve o günden bu yana spor giyim ve aksesuar segmentinde lider bir marka haline gelmiştir. Nike, dünya çapında olduğu kadar Türkiye pazarında da itibarı yüksek bir markadır. Nike günümüzde Türkiye'de geniş bir resmi mağaza ağı üzerinden faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ürünlerini bağımsız satıcılar aracılığıyla ve ayrıca kendi çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satışa sunmaktadır.

NIKE mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Nike, spor giyim, ayakkabı ve aksesuarların ticarileştirilmesinde küresel bir üretici ve liderdir ve bu nedenle ürünleri kendi markası altında satmaktadır.

NIKE Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Nike, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

NIKE mağazasının rakipleriyle tanışın

Nike, Türkiye'de Puma, Adidas ve diğerleri gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

NIKE mağazasına özel avantajlar

Nike, global spor giyim pazarında uzun geçmişi olan bir markanın uluslararası garantisini müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca Türkiye'de ürünlerinin satın alınabileceği geniş bir satış noktası ağına sahiptir. Nike'ın telefon ve e-posta yoluyla hizmet veren özel müşteri hizmetleri vardır.

Büyük tasarruf için en iyi fırsatları NIKE'de yakalayın

Tasarruf etmek için en iyi fırsatlar NIKE

Yerel Rekreasyon ve Spor mağazanızda tasarruf etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Indirimler 365 size 7 üzerinde erişim sağlar NIKE dahil Turkey'deki Rekreasyon ve Spor mağazaları ve daha fazlası

Göz atmaya başlayın

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.