logo

SPORTIVE aktüel katalog - Temmuz 2024

Aktüel SPORTIVE mağaza kataloglarında indirimler

Sportive, spor ayakkabı, giyim ve aksesuar satışına odaklanan bir Türk mağazalar zinciridir. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan Sportive, ülkenin ana bölgelerine stratejik olarak dağılmış geniş bir mağaza ağı aracılığıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

SPORTIVE hakkında sık sorulan sorular

SPORTIVE mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Sportive'de resmi web sitesinde yayınlanan indirim ve kampanyalardan yararlanarak para biriktirmek çok kolaydır. Sportive çevrimiçi mağazasında, müşterilerin geniş bir ürün yelpazesini indirimli fiyatlarla bulabileceği bir Outlet bölümü bulunmaktadır. Indirimler 365'te ayrıca Sportive'deki en son teklifleri ve promosyonları bulabilirsiniz. Bültene abone olarak veya sosyal ağlarda Sportive'i takip ederek en son fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

SPORTIVE tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Sportive'in Türkiye'deki tüm fırsat ve kampanyalarını sizlerle buluşturuyor. Sporunuz için giyim ve aksesuar söz konusuysa, Sportive'de aradığınız her şeyi ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve Sportive'in sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.sportive.com.tr/

SPORTIVE mağazasının tarihçesi: SPORTIVE hakkında

Sportive'nin tarihi 2012 yılında şirketin kurulması ve Türkiye'deki ilk mağazanın açılmasıyla başlamıştır. Sportive kurulduğu günden bu yana spor giyim ve aksesuar satışında Türkiye'nin lider mağaza zinciri olmayı hedeflemiştir. Sonraki yıllarda çok sayıda mağazanın açılmasıyla şirket güçlü bir büyüme sürecine girmiştir. Sportive bugün Türkiye'de 13 ilde 25'ten fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca, Türkiye'nin spor giyim segmentinde lider online mağazası olan seçkin online mağazası üzerinden ürünlerini satmaktadır.

SPORTIVE mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Sportive, Arnea, Asics, Asdidas, Billabong, Columbia, Delta, Dynamic, Green Hill, Nike, Kappa, Puma, Quiksilver, Reebok, Regatta, Under Armour, John Frank, Slipstop, Slazenger, Skechers, Sport Point, Vans, Voit, Uquip, The North Face gibi tanınmış markaların ürünlerini satmaktadır.

SPORTIVE Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Sportive, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

SPORTIVE mağazasının rakipleriyle tanışın

Sportive, Türkiye'de Decathlon gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet etmektedir.

SPORTIVE mağazasına özel avantajlar

Sportive, müşterilerine kaliteli ve dayanıklı spor giyim ve aksesuarları sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini online mağazadan satın alabilir ve kapıdan teslim alabilirler. Sportive online mağazasında müşteriler favori ürünlerini işaretleyebilir ve ürünler indirime girdiğinde haberdar olabilirler.

Büyük tasarruf için en iyi fırsatları SPORTIVE'de yakalayın

Tasarruf etmek için en iyi fırsatlar SPORTIVE

Yerel Rekreasyon ve Spor mağazanızda tasarruf etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Indirimler 365 size 7 üzerinde erişim sağlar SPORTIVE dahil Turkey'deki Rekreasyon ve Spor mağazaları ve daha fazlası

Göz atmaya başlayın

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.