homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorSEFAMERVE
REKLAM

En son SEFAMERVE fırsatları

REKLAM

SEFAMERVE mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Sefamerve, kadınlar için tesettür giyim ve aksesuar satışı yapan bir Türk online mağazasıdır. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan Sefamerve, ürünlerini sadece Türkiye'de değil, dünyanın birçok ülkesinde de satmaktadır.

SEFAMERVE mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Sefamerve'de müşteriler tunik, elbise, abiye, başörtüsü, tesettür, süet, mont, namaz elbisesi, boyunluk ve kol, dış giyim, panço, pardösü, çember, terlik, yüksek topuklu ayakkabı, eldiven, kemer, saat, çanta, el yapımı ürünler gibi pek çok çeşitli ürünleri bulabilmektedir.

REKLAM

SEFAMERVE hakkında sık sorulan sorular

SEFAMERVE mağazasının tarihçesi: SEFAMERVE hakkında
Open

Sefamerve'nin hikayesi, 2013 yılında şirketin Türkiye'de Oya Okur Erciye tarafından kurulmasıyla başladı. Sefamerve, kurulduğu günden bu yana kadınlara mütevazı moda giyim ve aksesuarlar sunma hedefine sahipti. Marka kısa sürede Türk kadınları arasında yüksek tanınırlık elde etmiş ve ülkede başarı kazanmıştır.

Günümüzde Sefamerve, ürünlerini özel online mağazası üzerinden satarak Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ürünlerini dünyanın diğer ülkelerinde de satıyorlar.

SEFAMERVE mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Sefamerve tesettür giyim üreticisidir ve bu nedenle ürünleri kendi markası altında satmaktadır.

SEFAMERVE mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Sefamerve'de resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Sefamerve'nin online mağazasında, müşterilerin indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilecekleri bir Outlet bölümü bulunmaktadır. Sefamerve'deki en son teklifleri ve promosyonları Indirimler 365'te de bulacaksınız. Çevrimiçi mağazadan satın alarak, müşteriler ülke çapında ücretsiz gönderim hakkı kazanırlar. Bültene abone olarak veya Sefamerve'yi sosyal ağlarda takip ederek, en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

SEFAMERVE mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Sefamerve, Türkiye'de Modanisa gibi diğer online mağazalarla rekabet ediyor.

SEFAMERVE mağazasına özel avantajlar
Open

Sefamerve, müşterilerine mükemmel tasarım ve kalitede mütevazı moda kıyafetler ve aksesuarlar sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve evlerine teslim ettirebilirler. Rakiplerinden farklı olarak Sefamerve, geniş beden kıyafetler sunuyor. Sefamerve, ürünlerinden herhangi biriyle ilgili bir rahatsızlık olması durumunda iade ve değişim işlemlerine izin verir. Sefamerve, telefon ve e-posta yoluyla özel bir müşteri hizmetine sahiptir.

SEFAMERVE Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Sefamerve, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

SEFAMERVE tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Sefamerve'nin Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Mütevazı moda aradığınız şeyse, Sefamerve'de aradığınız tüm kıyafet ve aksesuarları ve daha fazlasını bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Sefamerve'nin sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.sefamerve.com/

REKLAM
REKLAM