logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorU.S. POLO ASSN.
REKLAM

En son U.S. POLO ASSN. fırsatları

U.S. POLO ASSN. mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

US Polo ASSN, Amerika Birleşik Devletleri Polo Birliği'nin resmi giysi, aksesuar ve sarf malzemeleri markasıdır.

U.S. POLO ASSN. hakkında sık sorulan sorular

U.S. POLO ASSN. mağazasında nasıl tasarruf edilir?

En son gelenleri ve sezon indirimlerini öğrenmek için U.S. Polo Assn'e gidin. Fırsat bölümünde en iyi teklifleri alın. Bir sonraki alışverişinizde 50 TL indirim kazanmak için U.S. Polo Assn bültenine kayıt olun.

U.S. POLO ASSN. tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, US Polo Assn için en iyi indirim ve kataloglara sahiptir. Size en yakın US Polo Assn'deki en son indirimleri bulun. Indirimler 365 ile en son US Polo Assn etkinlikleri ve promosyon kodlarıyla güncel kalın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://tr.uspoloassn.com/

U.S. POLO ASSN. mağazasının tarihçesi: U.S. POLO ASSN. hakkında

1965 yılında İstanbul'da ilk Aydınlı Yerli Malları mağazası açılmıştır. 70'li yıllarda şirket Türkiye'de çok katlı perakendeciliği tanıtmış ve 200 lokasyona ulaşmıştır. 1989 yılında şirketin adı Aydınlı Hazır Giyim Sanayi Ve Ticaret olarak değiştirilmiştir. Aynı yıl ülke genelinde en son teknolojik gelişmelerle donatılmış birçok üretim tesisi açmıştır. U.S Polo Assn, 1981 yılında polo sporunun ruhunu ve değerlerini yansıtan marka olma vizyonuyla kurulmuştur. 1990'larda Aydınlı Grubu, uluslararası lider markalarla ortaklık kurmaya başlamış ve 1995'te U.S Polo Assn'i Türkiye pazarına getirmiştir. Kaliteli hizmet, değerlere gösterilen özen ve müşteri odaklı hizmet ilkeleri sayesinde şirket, 4.000'den fazla çalışanı ile Türkiye'nin en büyük hazır giyim perakendecilerinden biri haline gelmiştir.

U.S. POLO ASSN. mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Tüm U.S. Polo Assn ürünleri kendi markalarından olup çevreye duyarlı uygulamalarla üretilmiştir. Markalı ürünlerinden elde edilen karlar, sporun değerlerini teşvik etmeye ve genç sporcuları okullar arası ve üniversiteler arası polo yarışmalarına getirmeye yardımcı olan mentorluk ve eğitim programlarını desteklemeye yardımcı olmak için Birleşik Devletler Polo Birliği'ne gitmektedir.

U.S. POLO ASSN. Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

U.S. Polo ASSN., ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

U.S. POLO ASSN. mağazasının rakipleriyle tanışın

US Polo Assn, Decathlon, Q Sport & Street, Aponia Store ve Finspor gibi benzer şirketlerle rekabet etmektedir.

U.S. POLO ASSN. mağazasına özel avantajlar

Özel avantajlar, benzersiz indirimler, yaklaşan indirimleri ve özel sezon kampanyaları hakkında erken bilgi almak için USPA Kartınızı alın. US Polo Assn mobil uygulamasını kullanarak 350 TL ve üzeri dijital alışverişlerinizde 50 TL indirim kazanın.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.