homeIcon
  1. separatorEv & Mobilya
  2. separatorYATAŞ BEDDING
REKLAM

En son YATAŞ BEDDING fırsatları

YATAŞ BEDDING mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Yataş Bedding, Yataş Grubu'na ait bir Türk markasıdır. Özellikle ev için şilte, yatak, baza, başlık, yastık, yorgan ve renkli tekstil ürünleri üretmeye ve pazarlamaya adanmıştır.

YATAŞ BEDDING mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Yataş Bedding, müşterilerinin Yatak; Yastık ve yorgan, Tekstil ev, Baza ve başlık gibi farklı kategorilere ayrılmış bulabilecekleri geniş bir ev ürünleri yelpazesi satmaktadır. Bunun yanı sıra, şirket aynı başlık altında çocuklar ve bebekler için seçenekler hakkında başka bir bölüm de sayıyor.

REKLAM

YATAŞ BEDDING hakkında sık sorulan sorular

YATAŞ BEDDING mağazasının tarihçesi: YATAŞ BEDDING hakkında
Open

Yataş Bedding'in geçmişi, ait olduğu Yataş Grup'un yatak üretimine başladığı 1979 yılına kadar uzanıyor. Zamanla şirket büyüdü ve gruba bağlı başka markalar da geliştirdi. Bunlardan biri de Yataş Bedding, Yataş Grup'un "Uyku Sağlığı" ve "Yatak Odası Dekorasyon Dünyası" satış noktasıydı.

Yataş Bedding, yatak, baza, başlık, yastık, yorgan, renkli ev tekstili, belirli sayıda çekyat ve tamamlayıcı yatak odası dekorasyon ürünlerinde rekabetçi fiyatlarla uzmanlaşmış, Türk halkının ilk ve tercih ettiği markadır.

Bugün Yataş, dünyanın 50 ülkesine daha ihracat yapan global bir şirket haline gelmiş, Türkiye'nin süper markası ve en çok bilinen markasıdır.

YATAŞ BEDDING mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Yataş Bedding, kendi ürünlerini üretme konusunda uzmanlaşmıştır, bu nedenle bulacağınız tek marka kendi markasıdır. Ancak Dacron®, Hollofil® ve Allerban® gibi bilinen markaların malzemelerini kullanır.

YATAŞ BEDDING mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Yataş Bedding'de, şirketin çevrimiçi mağaza aracılığıyla reklamını yaptığı seçkin ürünlerdeki tüm indirimlerinden yararlanarak tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca bültenine abone olarak en son promosyonları, özel teklifleri alabilir ve tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

YATAŞ BEDDING mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Yataş Bedding´in Türkiye´deki başlıca rakiplerinden bazıları Ikea, Zara Home, Doğtaş istikbal ve diğerleridir.

YATAŞ BEDDING mağazasına özel avantajlar
Open

Yataş Bedding, minder, yatak, baza, başlık, yastık, yorgan ve ev tekstili ürünlerinde en iyi ürün çeşitliliğini uygun fiyatlarla sunan tanınmış bir Türk markasıdır. Bunun yanı sıra, marka size alışveriş zamanı için cazip indirimler ve özel teklifler getiriyor.

YATAŞ BEDDING Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Yataş Bedding, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

YATAŞ BEDDING tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365 size en iyi Yataş Bedding kampanyalarını getiriyor. Bu mağazanın sizin için sunduğu en son özel teklifleri burada keşfedin ve hem kendiniz hem de cüzdanınız için en iyi indirimi alın. İster yatak ister evinizi dekore etmek için bir ürün satın alın, Yataş Bedding sizi teminat altına alır. Daha fazla beklemeyin ve Indirimler 365 sayesinde tüm promosyonlardan yararlanın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.yatasbedding.com.tr/

REKLAM
REKLAM