logo
homeIcon
  1. separatorSüpermarketler
  2. separatorSEYHANALAR
REKLAM

En son SEYHANALAR fırsatları

Şu anda SEYHANALAR tarafından sunulan bir fırsat yok

SEYHANALAR mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Seyhanlar, 45 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir süpermarket zinciridir. Şu anda Türkiye'de faaliyet gösteren 28 Seyhanlar mağazası bulunmaktadır. Şirketin genel merkezi Bursa'da bulunmaktadır.

SEYHANALAR hakkında sık sorulan sorular

SEYHANALAR mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Seyhanlar ile tasarruf etmek, resmi web sitesinde ve sosyal medya ağlarında yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak kolaydır. Ayrıca, en son Seyhanlar kataloglarını bulmak ve günlük alışverişlerinizde hiçbir teklifi kaçırmamak için MyDeals365'i ziyaret edebilirsiniz.

SEYHANALAR tarafından sunulan indirimler

İndirimler 365 size tüm favori mağazalarınızdan en iyi katalogları, indirimleri ve özel teklifleri sunar. Bakkaliye, elektronik, mobilya, giyim, aletler, bahçe malzemeleri, kozmetik, spor giyim, oyuncaklar ve çok daha fazlasında inanılmaz tasarrufları keşfedin.

Türkiye'deki en iyi mağaza ve markalardan bazılarının en geniş katalog koleksiyonlarından birine sahibiz.

İndirimler 365, zamandan ve paradan tasarruf etmek için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur. Yakınınızdaki mağazalarda en son indirimleri ve teklifleri bulun.

Indirimler 365 bugün ziyaret edin ve alışveriş deneyiminizin keyfini çıkarmanın yeni yollarını keşfedin!

SEYHANALAR mağazasının tarihçesi: SEYHANALAR hakkında

Seyhanlar 1978 yılında Turgut ve Tekin Seyhan tarafından kurulmuştur. Bursa'nın en eski yerel zincir marketidir. Kuruluşundan bu yana Seyhanlar kendi üretim tesislerini açmış, üretim ve tedarikte güçlü bir yer edinmiştir. Yıllar içinde şirket, Seyhan Ekspres ve Gross16 market zincirleri gibi yeni markalara dönüşmüştür.

Seyhanlar, şehrin birçok yoğun ve kritik noktasında marketler açmayı başardı. Günümüzde uygun fiyat ve kaliteli hizmetiyle Bursa halkının tercih ettiği market seçeneği haline gelmiştir.

SEYHANALAR şu anda açık mı?

Seyhanlar mağazaları Pazartesi'den Pazar'a sabah 7.30'dan akşam 11'e kadar açıktır. Bazı şubeler bulundukları yere göre farklı çalışma saatlerine sahip olabilir. Yakınınızdaki bir mağaza hakkında daha fazla bilgi edinmek için Seyhanlar'ın resmi web sitesini kontrol edebilirsiniz.

Çevrimiçi SEYHANALAR ürünleri nasıl satın alınır

Şu anda Seyhanlar'ın bir çevrimiçi mağazası bulunmamaktadır. Ancak, müşteriler resmi web sitesi üzerinden ürünlere ve tekliflere göz atabilir veya telefon veya e-posta yoluyla destek ekibiyle iletişime geçebilirler.

SEYHANALAR mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Seyhanlar'da müşteriler Henkel, Coca-Cola, Pınar, Unilever, Sütaş, Eti, Pepsi, P&G, Lezita, İçim, Çorum, Yonca ve Renax gibi tanınmış markaların ürünlerini bulabilmektedir. Ayrıca Seyhanlar, kendi markaları olan Seyhan Et, Gündöndü, Take Me ve Seyhan Unlu Mamüller'in de satışını gerçekleştirmektedir.

SEYHANALAR mağazasının rakipleriyle tanışın

Seyhanlar, Türkiye'de BİM, Migros, Şok Market, Carrefour, Bizim Toptan, A101, Ekomini, Onur ve Hakmar gibi diğer süpermarket zincirleriyle rekabet etmektedir.

Ülke genelinde kaç tane SEYHANALAR mağazası var?

Seyhanlar, Türkiye'de Bursa'da bulunan 28 satış noktası aracılığıyla faaliyet göstermektedir.

SEYHANALAR mağazasına özel avantajlar

Müşteriler, Seyhanlar'ın geniş yelpazedeki taze ve yüksek kaliteli ürünlerini satın alarak büyük avantajlardan yararlanabilirler. Seyhanlar, resmi web sitesinde ve sosyal medya ağlarında düzenli olarak büyük indirimler içeren broşürler yayınlamaktadır. Bizi izlemeye devam edin ve hiçbir fırsatı kaçırmayın!

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.