logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorOXXO
REKLAM

En son OXXO fırsatları

OXXO mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

OXXO, moda giyim ve aksesuarlarının üretimi ve satışına odaklanan Türk menşeli bir mağazalar zinciridir. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan OXXO, Türkiye'nin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağına sahiptir. Ek olarak, OXXO diğer birçok Avrupa ülkesinde mevcuttur.

OXXO hakkında sık sorulan sorular

OXXO mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Oxxo'nun resmi web sitesinde yayınlanan tekliflerden ve promosyonlardan yararlanarak paradan tasarruf yapmak çok kolaydır. Oxxo'nun çevrimiçi mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Indirimler 365'te Oxxo'daki en son teklifleri ve promosyonları da bulacaksınız. Buna ek olarak, OXXO genellikle önemli mevsimsel promosyonlar başlatıyor. Haber bültenine abone olarak veya OXXO'yu sosyal ağlarda takip ederek, en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

OXXO tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Oxxo'nun Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Moda söz konusu olduğunda, OXXO'da aradığınız her şeyi ve daha fazlasını bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve OXXO'nun sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.oxxoshop.com/sa/ar/

OXXO mağazasının tarihçesi: OXXO hakkında

Oxxo'nun tarihi, şirketin kuruluşu ve ilk mağazanın 1993 yılında İstanbul'da açılmasıyla başladı. OXXO, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en son global moda trendleri doğrultusunda giyim ve aksesuarları çok uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemiştir. İlerleyen yıllarda OXXO, Türkiye'de ve Türkiye dışında çok sayıda mağazanın açılmasıyla güçlü bir genişleme sürecine girmiştir.

OXXO şu anda Türkiye'de, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış 45'ten fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satmaktadır.

OXXO mağazasında hangi markaları bulabilirim?

OXXO tanınmış bir moda üreticisidir ve bu nedenle kendi markası altında giyim ve aksesuar satmaktadır.

OXXO Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

OXXO, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

OXXO mağazasının rakipleriyle tanışın

OXXO, Türkiye'de Gizia, Mizalle, Oysho ve diğerleri gibi mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

OXXO mağazasına özel avantajlar

OXXO müşterilerine yüksek kaliteli giyim ve aksesuarları çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alıp evden teslim alabilir veya en yakın mağazadan temin edebilirler. Ürünlerinden herhangi biriyle ilgili bir rahatsızlık olması durumunda, OXXO değişim ve iadelere izin verir. OXXO, telefon ve e-posta yoluyla özel müşteri hizmetlerine sahiptir.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.