logo
REKLAM

En son SEPHORA fırsatları

SEPHORA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Sephora, kozmetik ve güzellik ürünlerinin satışına odaklanan bir Fransız mağaza zinciridir. Sephora'nın dünyada olduğu kadar Türkiye'de de güçlü bir varlığı var. Türkiye'de Sephora, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağı üzerinden faaliyet göstermektedir.

SEPHORA hakkında sık sorulan sorular

SEPHORA mağazasının tarihçesi: SEPHORA hakkında
close

Sephora'nın tarihi, 1969'da şirketin Fransa'da kurulmasıyla başladı. Şirketin merkezi Paris'tedir ve kuruluşundan bu yana Sephora'nın hedefi müşterilerine yüksek kaliteli güzellik ürünleri sunmaktır. Sephora bugün 35 ülkede 2.700'den fazla mağazasıyla dünya çapında güzellik kategorisinin önde gelen markalarından biridir.

SEPHORA mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Sephora, küresel bir kozmetik ve güzellik ürünleri üreticisidir ve bu nedenle ürünleri kendi markası altında satmaktadır. Ayrıca Armani, Acqua di Parma, Bvlgari, Clinique, Carolina Herrera, Dior, Diesel, Gucci, Guerlain, Hermés gibi tanınmış markaların ürünlerini de satıyorlar.

SEPHORA mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Sephora'da resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Müşteriler, Sephora’nın online mağazasındaki “İndirim” bölümünde indirimli ürünler bulabilirler. Sephora'daki en son teklifleri ve promosyonları Indirimler 365'te de bulacaksınız.

SEPHORA Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Sephora, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

SEPHORA mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Sephora, Türkiye'de MAC, Oriflame gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

SEPHORA mağazasına özel avantajlar
close

Sephora, müşterilerine en kaliteli bileşenlerden üretilen kozmetik ve güzellik ürünlerini sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve evlerine teslim ettirebilirler. Tüm Sephora ürünleri uluslararası kalite garantisine sahiptir. Sephora'nın resmi web sitesinde müşterilerin moda ve güzellik dünyasıyla ilgili en son haberleri bulabilecekleri bir blog var. Sephora'nın özel müşteri hizmetleri de vardır.

SEPHORA tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365, Sephora'nın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. En iyi kozmetik ve güzellik ürünleri Sephora'da bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve Sephora'nın dünyasını keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.sephora.com.tr/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.