REKLAM

En son SEPHORA fırsatları

REKLAM

SEPHORA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Sephora, kozmetik ve güzellik ürünlerinin satışına odaklanan bir Fransız mağaza zinciridir. Sephora'nın dünyada olduğu kadar Türkiye'de de güçlü bir varlığı var. Türkiye'de Sephora, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağı üzerinden faaliyet göstermektedir.

SEPHORA mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Sephora'da müşteriler makyaj malzemeleri, astarlar, kremler, yüz kapatıcıları, matlaştırıcı tozlar, bronzlaştırıcı tozlar, kaş jelleri ve maskeleri, rujlar, göz farı bazları, kirpik makyajı, yaşlanma karşıtı kremler, kadın ve erkek parfümleri, oda kokuları, saç boyaları, şampuanlar ve saç kremleri gibi çok çeşitli ürünler bulabilirler.

REKLAM

SEPHORA hakkında sık sorulan sorular

SEPHORA mağazasının tarihçesi: SEPHORA hakkında
Open

Sephora'nın tarihi, 1969'da şirketin Fransa'da kurulmasıyla başladı. Şirketin merkezi Paris'tedir ve kuruluşundan bu yana Sephora'nın hedefi müşterilerine yüksek kaliteli güzellik ürünleri sunmaktır. Sephora bugün 35 ülkede 2.700'den fazla mağazasıyla dünya çapında güzellik kategorisinin önde gelen markalarından biridir.

SEPHORA mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Sephora, küresel bir kozmetik ve güzellik ürünleri üreticisidir ve bu nedenle ürünleri kendi markası altında satmaktadır. Ayrıca Armani, Acqua di Parma, Bvlgari, Clinique, Carolina Herrera, Dior, Diesel, Gucci, Guerlain, Hermés gibi tanınmış markaların ürünlerini de satıyorlar.

SEPHORA mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Sephora'da resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Müşteriler, Sephora’nın online mağazasındaki “İndirim” bölümünde indirimli ürünler bulabilirler. Sephora'daki en son teklifleri ve promosyonları Indirimler 365'te de bulacaksınız.

SEPHORA mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Sephora, Türkiye'de MAC, Oriflame gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

SEPHORA mağazasına özel avantajlar
Open

Sephora, müşterilerine en kaliteli bileşenlerden üretilen kozmetik ve güzellik ürünlerini sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve evlerine teslim ettirebilirler. Tüm Sephora ürünleri uluslararası kalite garantisine sahiptir. Sephora'nın resmi web sitesinde müşterilerin moda ve güzellik dünyasıyla ilgili en son haberleri bulabilecekleri bir blog var. Sephora'nın özel müşteri hizmetleri de vardır.

SEPHORA Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Sephora, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

SEPHORA tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Sephora'nın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. En iyi kozmetik ve güzellik ürünleri Sephora'da bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve Sephora'nın dünyasını keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.sephora.com.tr/

REKLAM
REKLAM