REKLAM

SEPHORA mağazasının haftalık fırsatları

En son SEPHORA fırsatları
REKLAM

Şu anda SEPHORA tarafından sunulan bir fırsat yok

Sağlık ve güzellik mağazasına ait diğer fırsatlar

YVES ROCHER logo
YVES ROCHER mağazasının fırsatları

YVES ROCHER mağazasının fırsatları

1 Kas tarihine kadar geçerlidir
Broşürü Aç
ORIFLAME logo
ORIFLAME mağazasının fırsatları

ORIFLAME mağazasının fırsatları

2 Nis tarihine kadar geçerlidir
Broşürü Aç

Diğer Sağlık ve güzellik markaları

WATSONS
WATSONS
GRATIS
GRATIS
FARMASI
FARMASI
YVES ROCHER
YVES ROCHER
COSMETICA
COSMETICA
ORIFLAME
ORIFLAME
AVON
AVON
FLORMAR
FLORMAR
WATSONS
WATSONS
GRATIS
GRATIS
FARMASI
FARMASI
YVES ROCHER
YVES ROCHER
COSMETICA
COSMETICA
ORIFLAME
ORIFLAME
AVON
AVON
FLORMAR
FLORMAR

SEPHORA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Sephora, kozmetik ve güzellik ürünlerinin satışına odaklanan bir Fransız mağaza zinciridir. Sephora'nın dünyada olduğu kadar Türkiye'de de güçlü bir varlığı var. Türkiye'de Sephora, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağı üzerinden faaliyet göstermektedir.

SEPHORA hakkında sık sorulan sorular

SEPHORA mağazasının tarihçesi: SEPHORA hakkında
Open

Sephora'nın tarihi, 1969'da şirketin Fransa'da kurulmasıyla başladı. Şirketin merkezi Paris'tedir ve kuruluşundan bu yana Sephora'nın hedefi müşterilerine yüksek kaliteli güzellik ürünleri sunmaktır. Sephora bugün 35 ülkede 2.700'den fazla mağazasıyla dünya çapında güzellik kategorisinin önde gelen markalarından biridir.

SEPHORA mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?
Open

Sephora'da müşteriler makyaj malzemeleri, astarlar, kremler, yüz kapatıcıları, matlaştırıcı tozlar, bronzlaştırıcı tozlar, kaş jelleri ve maskeleri, rujlar, göz farı bazları, kirpik makyajı, yaşlanma karşıtı kremler, kadın ve erkek parfümleri, oda kokuları, saç boyaları, şampuanlar ve saç kremleri gibi çok çeşitli ürünler bulabilirler.

SEPHORA mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Sephora, küresel bir kozmetik ve güzellik ürünleri üreticisidir ve bu nedenle ürünleri kendi markası altında satmaktadır. Ayrıca Armani, Acqua di Parma, Bvlgari, Clinique, Carolina Herrera, Dior, Diesel, Gucci, Guerlain, Hermés gibi tanınmış markaların ürünlerini de satıyorlar.

SEPHORA mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Sephora'da resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Müşteriler, Sephora’nın online mağazasındaki “İndirim” bölümünde indirimli ürünler bulabilirler. Sephora'daki en son teklifleri ve promosyonları Indirimler 365'te de bulacaksınız.

SEPHORA mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Sephora, Türkiye'de MAC gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

SEPHORA mağazasına özel avantajlar
Open

Sephora, müşterilerine en kaliteli bileşenlerden üretilen kozmetik ve güzellik ürünlerini sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve evlerine teslim ettirebilirler. Tüm Sephora ürünleri uluslararası kalite garantisine sahiptir. Sephora'nın resmi web sitesinde müşterilerin moda ve güzellik dünyasıyla ilgili en son haberleri bulabilecekleri bir blog var. Sephora'nın özel müşteri hizmetleri de vardır.

SEPHORA tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Sephora'nın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. En iyi kozmetik ve güzellik ürünleri Sephora'da bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve Sephora'nın dünyasını keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.sephora.com.tr/

REKLAM