logo
homeIcon
  1. separatorEv & Mobilya
  2. separatorMODALIFE

MODALIFE aktüel katalog - Temmuz 2024

Aktüel MODALIFE mağaza kataloglarında indirimler

Modalife, mobilya ve ev aksesuarlarının satışına odaklanan bir Türk mağazalar zinciridir. Modalife, pazardaki yirmi yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye'de, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış geniş bir mağaza ağı üzerinden faaliyet göstermektedir.

MODALIFE hakkında sık sorulan sorular

MODALIFE mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Modalife'da para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Modalife'ın online mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Indirimler 365'te Modalife'daki en son fırsatları ve promosyonları da bulabilirsiniz. Müşterilerin ürünlerini faizsiz taksitlerle satın alabilmeleri için Modalife finansman hizmetleri sunmaktadır. Haber Bültenine abone olarak veya Modalife'ı sosyal ağlarda takip ederek, en son indirimlerden haberdar olmak mümkündür.

MODALIFE tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Modalife'ın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Mobilya söz konusu olduğunda, Modalife'da en kaliteli mobilyaları bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Modalife'ın sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.modalife.com/

MODALIFE mağazasının tarihçesi: MODALIFE hakkında

Modalife'ın tarihi 1990 yılında şirketin kuruluşu ve Ankara'da ilk mağazanın açılmasıyla başlamıştır. Modalife'ın hedefi, kurulduğu günden bu yana müşterilerine kaliteli mobilyalar ve modern tasarım sunmaktır. Ürünlerini küçük bir atölyede üretmeye başlayan Modalife'ın bugün ülkede üç büyük fabrikası bulunmaktadır.

Modalife şu anda Türkiye'de ülkenin belli başlı bölgelerinde 140'dan fazla mağazasıyla faaliyet göstermekte ve 2.000'den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. Ayrıca ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satıyorlar.

MODALIFE mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Modalife mobilya ve ev aksesuarları üreticisi olup kendi markaları olan Modalife, Sandalye, Sandalie, Modamed, Mobetto markaları altında ürünler satmaktadır.

MODALIFE Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Modalife, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

MODALIFE mağazasının rakipleriyle tanışın

Modalife, Türkiye'de Nurus, Kargiu, Bauhaus, CaddeYıldız gibi diğer mağaza zincirleriyle yarışmaktadır.

MODALIFE mağazasına özel avantajlar

Modalife müşterilerine yüksek dayanıklılık ve kalitede mobilyalar sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve kapıda teslim alabilirler. Ürünlerinden herhangi biriyle ilgili herhangi bir sorun olması durumunda, Modalife değişim ve iadelere izin verir. Tüm Modalife ürünleri fabrika garantisine sahiptir. Modalife, telefon ve e-posta yoluyla hizmet veren özel bir müşteri hizmetine sahiptir.

Büyük tasarruf için en iyi fırsatları MODALIFE'de yakalayın

Tasarruf etmek için en iyi fırsatlar MODALIFE

Yerel Ev & Mobilya mağazanızda tasarruf etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Indirimler 365 size 11 üzerinde erişim sağlar MODALIFE dahil Turkey'deki Ev & Mobilya mağazaları ve daha fazlası

Göz atmaya başlayın

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.