logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorPATIRTI

En son PATIRTI fırsatları

PATIRTI mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Patırtı, kadın giyim ve moda aksesuarlarının satışına odaklanan Türk menşeli bir mağazalar zinciridir. Birkaç yıldır piyasada olan Patırtı, Türkiye pazarında yüksek bir üne kavuşmuş ve ülke genelinde stratejik olarak dağıtılmış geniş bir mağaza ağıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

PATIRTI hakkında sık sorulan sorular

PATIRTI mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Patırtı'da para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Patırtı’nın çevrimiçi mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Ayrıca Patırtı'daki en son fırsatları ve promosyonları Indirimler 365'te bulacaksınız. Buna ek olarak, Patırtı genellikle mevsimsel promosyonlar başlatıyor. Bültene abone olarak veya sosyal ağlarda Patırtı'yı takip ederek, en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

PATIRTI tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Patırtı’nın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Modaya uygun görünmek için çok fazla para harcamanıza gerek yok, Patırtı'da harika görünmeniz için en iyi kıyafetleri ve aksesuarları bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Patırtı’nın sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.patirti.com/

PATIRTI mağazasının tarihçesi: PATIRTI hakkında

Patırtı’nın hikayesi, 2007 yılında şirketin kuruluşu ve Türkiye'de küçük bir mağazanın açılmasıyla başladı. Patırtı, kurulduğu günden bu yana müşterilerine kadınlar için kadınlar tarafından tasarlanan modaya uygun giyim ve aksesuarlar sunmayı hedeflemiştir. Kısa sürede Türkiye'de satış başarısı yakalayan şirket, online mağazasının lansmanı ile ürünlerini sadece internet üzerinden satmaya devam etmiştir. Günümüzde Patırtı, her ay yüzlerce ürün sattığı resmi online mağazası aracılığıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

PATIRTI mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Patırtı, Türkiye'de tanınmış bir moda giyim ve aksesuar üreticisidir ve bu nedenle kendi markası altında ürünler satmaktadır.

PATIRTI Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Patirti, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

PATIRTI mağazasının rakipleriyle tanışın

Patırtı, Türkiye'de Mudo, Gizia gibi diğer çevrimiçi mağazalarla rekabet ediyor.

PATIRTI mağazasına özel avantajlar

Patırtı, müşterilerine en son küresel moda trendlerini takip eden çok çeşitli kıyafetler sunmaktadır. Rakiplerinin aksine, Patırtı büyük boyutlar sunuyor. Müşteriler ürünlerini Patırtı’nın online mağazasından satın alabilir ve evlerine teslim ettirebilirler. Ürünlerinden herhangi biriyle ilgili bir rahatsızlık olması durumunda, Patırtı değişim ve iadelere izin verir. Patırtı, telefon ve e-posta yoluyla özel müşteri hizmetlerine sahiptir.

Büyük tasarruf için en iyi fırsatları PATIRTI'de yakalayın

Tasarruf etmek için en iyi fırsatlar PATIRTI

Yerel Moda mağazanızda tasarruf etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Indirimler 365 size 22 üzerinde erişim sağlar PATIRTI dahil Turkey'deki Moda mağazaları ve daha fazlası

Göz atmaya başlayın

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.