logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorMODANISA
REKLAM

En son MODANISA fırsatları

MODANISA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Modanisa, İslam kadınına uygun mütevazı moda giyim ve aksesuar satışına odaklanmış bir Türk online mağazasıdır. On yılı aşkın bir süredir piyasada olan Modanisa, Türkiye'de ve ürünlerini sattığı dünya çapında 140'tan fazla ülkede güçlü bir varlığa sahiptir.

MODANISA hakkında sık sorulan sorular

MODANISA mağazasının tarihçesi: MODANISA hakkında
close

Modanisa'nın hikayesi 2014 yılında şirketin kuruluşu ve online mağazasının lansmanı ile başlamıştır. Modanisa çevrimiçi mağazası Türkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinde hizmet vermektedir. Son yıllarda Modanisa güçlü bir genişleme sürecine girmiş ve dünya çapında milyonlarca müşteriyi fethetmiştir. Günümüzde Modanisa, özel online mağazası ile Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ayrıca 140'dan fazla ülkede ürünlerinin satışını yapmaktadır.

MODANISA mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Modanisa, Tuva Sal, Rabia Z, Argite, Miraç, Ayşe Türban Tasarım, Tulipa Türban, Zehrace Sal, İparhan Dubai, Vera Bone, Miraç, Rohs Fashion, Al Tatari, Al Sheikha, Sew&Design gibi tanınmış markaların yanı sıra kendi markalarının ürünlerini de satmaktadır.

MODANISA mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Modanisa resmi web sitesi üzerinden avantajlı promosyonlara erişmek çok kolaydır. Modanisa'nın online mağazasında, müşterilerin indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilecekleri bir Outlet bölümü bulunmaktadır. Indirimler 365'te Modanisa'daki en son teklifleri ve promosyonları da bulabilirsiniz. Haber Bültenine abone olarak veya Modanisa'yı sosyal ağlarda takip ederek en son indirimlerden haberdar olmak mümkündür.

MODANISA Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Modanisa, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

MODANISA mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Modanisa, Türkiye'de Mia Bazaar, Glami, Ayakkabı Dünyası ve benzeri diğer mağazalarla rekabet etmektedir.

MODANISA mağazasına özel avantajlar
close

Modanisa müşterilerine İslami kadın giyimde yüksek kaliteli kıyafetler sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve kapıdan teslim alabilirler. Modanisa, çok sayıda ünlü tasarımcıdan kıyafetler sunmaktadır. Modanisa, telefon ve e-posta yoluyla hizmet veren özel bir müşteri hizmetine sahiptir.

MODANISA tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365, Modanisa'nın Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklif ve promosyonları size getiriyor. Mütevazı, modern ve modaya uygun kıyafetler arıyorsanız Modanisa'da aradığınız her şeyi ve daha fazlasını bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Modanisa'nın sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.modanisa.com/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.