logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorSTRADIVARIUS
REKLAM

En son STRADIVARIUS fırsatları

STRADIVARIUS mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Stradivarius, giyim ve moda aksesuarlarının satışına odaklanan Inditex Group'a ait bir İspanyol mağaza zinciridir. Merkezi Barselona'da bulunan Stradivarius, diğer birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi Türkiye'de de güçlü bir varlığa sahiptir.

STRADIVARIUS hakkında sık sorulan sorular

STRADIVARIUS mağazasının tarihçesi: STRADIVARIUS hakkında
close

Stradivarius'un tarihi 1994 yılında markanın yaratılması ve İspanya'nın Barselona kentinde Triquell ailesi tarafından ilk mağazanın açılmasıyla başladı. Stradivarius, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en son küresel trendler doğrultusunda giyim ve aksesuar sunma hedefine ulaşmıştır. 1999 Yılında Stradivarius, Zara gibi tanınmış diğer markaları bünyesinde barındıran Inditex Grubu tarafından satın alındı.

Stradivarius, 2000 yılında ilk mağazasının açılmasıyla Türkiye piyasasına girmiş oldu. Stradivarius şu anda Türkiye'de, ülkenin belli başlı bölgelerine yayılmış 20'den fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satıyorlar.

STRADIVARIUS mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Stradivarius, moda giyim ve aksesuar üreticisidir ve bu nedenle kendi markası altında ürünler satmaktadır.

STRADIVARIUS mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Stradivarius'ta para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Stradivarius online mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Stradivarius'taki en son teklifleri ve promosyonları Indirimler 365'te de bulacaksınız. Bültene abone olarak en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

STRADIVARIUS Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Stradivarius, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

STRADIVARIUS mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Stradivarius, Türkiye'de H&M, Mango gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

STRADIVARIUS mağazasına özel avantajlar
close

Stradivarius, en son global moda trendlerini takip eden tasarımlarıyla müşterilerine yüksek kalitede giyim ve aksesuar sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve evlerine teslim ettirebilirler. Ürünlerinden herhangi biriyle ilgili bir rahatsızlık olması durumunda Stradivarius iade ve değişimlere izin verir. Stradivarius'un resmi web sitesinde moda ve sanatla ilgili makaleler var. Stradivarius'un özel bir müşteri hizmetleri var.

STRADIVARIUS tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365, Stradivarius'un Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Moda söz konusu olduğunda, Stradivarius'ta aradığınız tüm kıyafet ve aksesuarları bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Stradivarius'un sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.stradivarius.com/tr/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.