logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorOYSHO
REKLAM

En son OYSHO fırsatları

OYSHO mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Oysho, iç çamaşırı satışına odaklanan bir İspanyol mağaza zinciridir. Oysho, dünyada olduğu kadar Türkiye'de de güçlü bir varlığa sahiptir. Oysho, Inditex Grubu'na aittir ve Türkiye'de stratejik olarak ülke çapında dağıtılan geniş bir mağaza ağı üzerinden faaliyet göstermektedir.

OYSHO hakkında sık sorulan sorular

OYSHO mağazasının tarihçesi: OYSHO hakkında
close

Oysho'nun tarihi 2001 yılında şirketin kuruluşu ve ilk mağazalarının İspanya'da açılmasıyla başladı, kısa bir süre sonra Portekiz'de de açıldı. Oysho, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka gibi tanınmış markaları içeren Inditex grubuna aittir. Oysho'nun hedefi, kurulduğu günden bu yana müşterilerine konforlu ve kaliteli iç çamaşırı sunmaktır. Şirket, 2007 yılında güçlü bir genişleme sürecinden geçmiş ve dünyanın birçok ülkesinde mağazalar açmıştır.

Oysho, 2005 yılında Türkiye'de faaliyet göstermeye başlamış ve o günden bu yana Türk tüketicileri arasında itibarı yüksek bir marka haline gelmiştir. Oysho şu anda yurt genelinde 25'ten fazla mağazasıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ayrıca, kendi çevrimiçi mağazaları aracılığıyla ürünlerinin satışını yapmaktadır.

OYSHO mağazasında hangi markaları bulabilirim?
close

Oysho uluslararası tanınmış bir iç giyim ve aksesuar üreticisidir ve bu nedenle kendi markası altında ürünler satmaktadır.

OYSHO mağazasında nasıl tasarruf edilir?
close

Resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Oysho'da para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Oysho'nun online mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Indirimler 365'te Oysho'da en son teklifleri ve promosyonları da bulabilirsiniz. Bültene abone olarak veya Oysho'yu sosyal ağlarda takip ederek en son fırsatlardan haberdar olmak mümkündür.

OYSHO Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
close

Oysho, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

OYSHO mağazasının rakipleriyle tanışın
close

Oysho, Türkiye'de Bross, Mango, Dagi gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet etmektedir.

OYSHO mağazasına özel avantajlar
close

Oysho, müşterilerine en son küresel moda trendlerini takip eden çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini çevrimiçi mağazadan satın alabilir ve kapıda veya en yakın mağazadan teslim alabilirler. Bazı ürünlerinde sorun olması durumunda Oysho değişim ve iadelere izin vermektedir. Oysho ayrıca özel günler için hediye kartları da sunmaktadır. Oysho'nun mobil uygulaması sayesinde müşteriler büyük indirim ve avantajlardan yararlanabilirler.

OYSHO tarafından sunulan indirimler
close

Indirimler 365, Oysho'nun Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. İç çamaşırı arıyorsanız Oysho'da en yüksek kaliteyi ve en uygun fiyatı bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Oysho'nun sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.oysho.com/tr/

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.