logo
homeIcon
  1. separatorSüpermarketler
  2. separatorTAHTAKALE SPOT

En son TAHTAKALE SPOT fırsatları

TAHTAKALE SPOT mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Tahtakale Spot, ülkede güçlü bir varlığı olan bir Türk süpermarket zinciridir. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan Tahtakale Spot, Türkiye'de online mağazası ve ülkenin ana bölgelerine yayılmış geniş mağaza ağıyla faaliyet göstermektedir.

TAHTAKALE SPOT hakkında sık sorulan sorular

TAHTAKALE SPOT mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Tahtakale Spot'ta tasarruf yapmak, resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve kampanyalardan yararlanarak çok kolaydır. Tahtakale Spot'un online mağazasında müşteriler geniş bir ürün yelpazesini indirimli fiyatlarla bulabilirler. Indirimler 365'te Tahtakale Spot'taki en son teklifleri ve promosyonları bulabilirsiniz. Bültene abone olarak en son fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

TAHTAKALE SPOT tarafından sunulan indirimler

Indirimler 365, Tahtakale Spot'un Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Market alışverişi söz konusu olduğunda aradığınız her şeyi ve daha fazlasını Tahtakale Spot'ta bulabilirsiniz. Indirimler 365'e göz atın ve Tahtakale Spot ile bugün tasarruf etmeye başlayın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.tahtakalespot.com.tr/

TAHTAKALE SPOT mağazasının tarihçesi: TAHTAKALE SPOT hakkında

Tahtakale Spot'un tarihi 1993 yılında Sedar Cengiz tarafından şirketin kurulması ve Türkiye'deki ilk mağazanın açılmasıyla başlamıştır. Tahtakale Spot, en başından beri müşterilerine geniş bir FMCG ürün yelpazesi sunmayı hedeflemiştir. 1994 yılında Tahtakale Spot ikinci perakende mağazasını İstanbul'da açmıştır. Takip eden yıllarda Tahtakale Spot, ülke genelinde çok sayıda mağazanın açılmasıyla güçlü bir büyüme sürecine girmiştir. Tahtakale Spot bugün Türk tüketicisi nezdinde itibarı yüksek bir markadır.

Günümüzde Tahtakale Spot, Türkiye'nin belli başlı bölgelerinde 70'den fazla mağazasıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca ürünlerini özel çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satmaktadır.

TAHTAKALE SPOT mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Tahtakale Spot, Balparmak, Sana, La Vache Quirit, Sütaş, Eker, Kebir, Onur, Anavarza, Sarelle, Karper, Tat, Knorr, Banetti, Oruçoğlu, Dr. Oetker, Dardanel, Bizim Mutfak, Mevsiminden, Heinz, Yayla, Titiz, Katmer, Arbella, Mevsim gibi tanınmış markaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.

TAHTAKALE SPOT Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Tahtakale Spot, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

TAHTAKALE SPOT mağazasının rakipleriyle tanışın

Tahtakale Spot, Türkiye'de DIA, Carrefour gibi diğer süpermarket zincirleriyle rekabet etmektedir.

TAHTAKALE SPOT mağazasına özel avantajlar

Tahtakale Spot, müşterilerine birçok markanın geniş ürün yelpazesini çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini online mağazadan satın alabilir ve kapıdan teslim alabilirler. Tahtakale Spot'un mobil uygulaması ile müşteriler büyük avantajlardan yararlanabilmektedir.

Büyük tasarruf için en iyi fırsatları TAHTAKALE SPOT'de yakalayın

Tasarruf etmek için en iyi fırsatlar TAHTAKALE SPOT

Yerel Süpermarketler mağazanızda tasarruf etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Indirimler 365 size 23 üzerinde erişim sağlar TAHTAKALE SPOT dahil Turkey'deki Süpermarketler mağazaları ve daha fazlası

Göz atmaya başlayın

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.