logo
REKLAM

En son BAŞGIMPA fırsatları

BAŞGIMPA mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Başgimpa, Türkiye'nin Ankara bölgesindeki en popüler süpermarket zincirlerinden biridir. Birçok Türk, çok çeşitli ürünler sunduğu ve her zaman yararlanabilecekleri bir fırsatı bulunduğu için Başgimpa'yı tercih ediyor. Başgimpa her türlü ihtiyacınızı çözecektir.

BAŞGIMPA hakkında sık sorulan sorular

BAŞGIMPA mağazasında nasıl tasarruf edilir?

Başgimpa'dan alışveriş yaptığınızda tasarruflu alışveriş yapmış olursunuz. Her gün %15'e varan indirimli ürünlere erişebilirsiniz. Harika fiyatlarla satın alabileceğiniz “fırsat ürünleri” bölümüne bakmayı unutmayın.

BAŞGIMPA tarafından sunulan indirimler

Market alışverişinizden tasarruf etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek bir şey var. Indirimler 365'te Başgimpa kataloğunu inceleyin ve bir sonraki alışverişlerinizde tasarruf etmeye başlayın.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.basgimpa.com.tr/

BAŞGIMPA mağazasının tarihçesi: BAŞGIMPA hakkında

Başgimpa'nın temelleri, 1989 yılında Abdullah Başdurak ve oğullarının Altındağ semtinde küçük bir dükkan açmaya karar vermeleriyle atılmıştır. O zamandan beri Başgimpa her yıl daha fazla mağaza açarak ve erişimini genişleterek büyümüştür. Bugün; Keçiören, Pursaklar, Mamak, Yenimahalle, Çankaya, Kazan, Çubuk, Bolu ve Devrek ilçelerinde mağazaları mevcut.

BAŞGIMPA mağazasında hangi markaları bulabilirim?

Başgimpa'da çok sayıda ulusal ve uluslararası marka sergilenmektedir. Toros ve Gedik etleri, Keskinoğlu sosisleri, Superfresh dondurulmuş gıdalar, Pınar ve İçim sütleri, Diger peyniri, Calmio yoğurdu, Sütaş kaymağı, Eker kefir, Algida ve Magnum dondurmalarını alabilirsiniz. Ankara ve Veronelli makarnası, Mutlu pirinci, Akfa konservesi ve Aly ekmeği de satın alınabiliyor. Lay's atıştırmalıkları, Ülker kurabiyeleri, Nestlé çikolataları, Haribo şekerleri, Coca-Cola meşrubatları, Cappy meyve suları, Arko kozmetikleri, Activex kişisel bakım ürünleri ve Ernet temizlik ürünlerine de ulaşmak mümkün. Johnson's bebek bakım ürünleri ve Felix evcil hayvan malzemeleri de hizmetinizdedir.

BAŞGIMPA Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?

Başgimpa, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

BAŞGIMPA mağazasının rakipleriyle tanışın

Başgimpa, süpermarket sektöründe faaliyet gösteren büyük bir şirketler grubunun parçasıdır. Bu markalardan bazıları: Çağdaş, Migros, Öğütler, Carrefour, Macrocenter, City Gross, Bim, Hepsiburada, A101 ve Şok Market.

BAŞGIMPA mağazasına özel avantajlar

¿ Daha fazla kazanç mı arıyorsunuz? Başgimpa'da bebek ve yetişkinler için temel ihtiyaç ürünlerinde KDV indiriminin ve 150TL üzeri ilk online alışverişinizde 20TL bonusun keyfini çıkarabilirsiniz. Daha düşük fiyatlı ürün grupları da mevcut.

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.