logo

En son BAŞGIMPA fırsatları

REKLAM
REKLAM
REKLAM

Süpermarketler mağazasına ait diğer fırsatlar

REKLAM

BAŞGIMPA mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Başgimpa'da sebze, meyve, kırmızı ve beyaz et, sosis ve füme et satın alabilirsiniz. Süt, tereyağı, peynir, yoğurt, kaymak, kefir ve dondurma almanız da mümkündür. Makarna, pirinç, yağ, baharat, çorba, konserve ve ekmek de alabilirsiniz. Atıştırmalıklar, kurabiyeler, çikolatalar, şekerlemeler, alkolsüz içecekler ve meyve suları da mevcuttur. Başgimpa; kozmetik, kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri, bebek bakım ürünleri ve evcil hayvan malzemeleri de sunmaktadır.

BAŞGIMPA mağazasının rakipleriyle tanışın

Başgimpa, süpermarket sektöründe faaliyet gösteren büyük bir şirketler grubunun parçasıdır. Bu markalardan bazıları: Çağdaş, Migros, Öğütler, Carrefour, Macrocenter, City Gross, Bim, Hepsiburada, A101 ve Şok Market.

REKLAM

Diğer Süpermarketler markaları

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.