homeIcon
  1. separatorDiğerleri
  2. separatorTANTITONI
REKLAM

En son TANTITONI fırsatları

REKLAM

TANTITONI mağazasına ait fırsat, indirim, promosyon, broşür ve kataloglar

Tantitoni, mutfak eşyaları ve züccaciye satışına odaklanan bir Türk mağazalar zinciridir. Pazarda uzun bir geçmişe sahip olan Tantitoni, stratejik olarak ülke çapında dağıtılan geniş bir mağaza ağı aracılığıyla Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Ayrıca ürünlerini özel çevrimiçi mağazası aracılığıyla satmaktadır.

TANTITONI mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Tantitoni’de müşteriler mutfak setleri, kahvaltı setleri, çatal, kaşık, bıçak, çay setleri, kahve setleri, bardaklar, kupalar, tabaklar ve kaseler, masa aksesuarları, tencere ve tavalar, tepsiler, meyve sıkacağı, mutfak aksesuarları, kavanoz, ütü, çamaşır sepetleri, askı, banyo ve çamaşır aksesuarları gibi daha pek çok çeşitli ürün bulabilirler.

REKLAM

TANTITONI hakkında sık sorulan sorular

TANTITONI mağazasının tarihçesi: TANTITONI hakkında
Open

Tantitoni'nin tarihi, 1993 yılında şirketin kuruluşu ve Türkiye'deki ilk mağazanın açılmasıyla başladı. Tantitoni, kuruluşundan bu yana mutfak ve ev eşyalarının ithalatı ve satışı ile uğraşmaktadır. İlerleyen yıllarda Türkiye'nin dört bir yanında çok sayıda mağazanın açılmasıyla şirket güçlü bir genişleme sürecine girmiştir. Günümüzde Tantitoni, Türkiye'de ülkenin belli başlı bölgelerinde 10 mağaza aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca ürünlerini özel çevrimiçi mağazası aracılığıyla satmaktadır.

TANTITONI mağazasında hangi markaları bulabilirim?
Open

Tantitoni, kendi markalarının ürünlerinin yanı sıra Brabantia, Bormioli Rocco, Joie, Koziol, Tescoma gibi tanınmış markaları satmaktadır.

TANTITONI mağazasında nasıl tasarruf edilir?
Open

Resmi web sitesinde yayınlanan teklif ve promosyonlardan yararlanarak Tantitoni'de para tasarrufu yapmak çok kolaydır. Tantitoni'nin çevrimiçi mağazasında müşteriler indirimli fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler. Ayrıca Tantinoni'deki en son fırsatları ve promosyonları Indirimler 365'te de bulacaksınız. Tantitoni, müşterilerine ürünlerini faizsiz taksitlerle ödeyebilmeleri için finansman sunmaktadır. Tantitoni'nin mobil uygulaması sayesinde müşteriler harika fırsatlardan yararlanabilir.

TANTITONI mağazasının rakipleriyle tanışın
Open

Tantitoni, Türkiye'de Tefal, N11 gibi diğer mağaza zincirleriyle rekabet ediyor.

TANTITONI mağazasına özel avantajlar
Open

Tantitoni müşterilerine çok uygun fiyatlarla çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Müşteriler ürünlerini Tantitoni'nin online mağazasından satın alabilir ve evlerine teslim ettirebilirler. Tantitoni'nin mobil uygulaması sayesinde müşteriler büyük avantajlardan yararlanabilirler. Ürünlerinden herhangi biriyle ilgili bir rahatsızlık olması durumunda, Tantitoni değişim ve iade hizmeti vermektedir.

TANTITONI Black Friday'da fırsatlara sahip olacak mı?
Open

Tantitoni, ihtiyacınız olan her şeyde tasarruf etmenize yardımcı olacak harika Kara Cuma fırsatları ve indirimleri sunuyor. Sezonun en iyi indirimlerinin kilidini açın ve uzman bir alışverişçi olun!

Indirimler 365, piyasadaki en yeni Kara Cuma kataloglarına, el ilanlarına ve broşürlerine sahiptir. En sevdiğiniz mağazalarda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için özel avantajları keşfedin.

Kara Cuma 25 Kasım'da başlayacak. Teknik olarak 24 saat sürmesine rağmen, çoğu mağaza en az bir hafta boyunca fırsatlar ve büyük indirimler sunacaktır. Bazı durumlarda, Kara Cuma başlamadan günler önce erken Kara Cuma indirimleri olabilmekte, o nedenle erken teklifleri ve fırsatları için uyanık olun.

Ülkedeki en güvenilir markaların sunduğu fırsatların ve gerçekten zaman ayırmaya değer avantajların kilidini açın. Kara Cuma, Siber Pazartesi ve diğer ilgili indirim dönemlerinde tasarruf etmenizi sağlayan farklı kategori ve konumlardan binlerce broşür topluyor, sıralıyor ve düzenliyoruz.

Gerçekten karşılayabileceğiniz ev aletleri veya eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, web sitemizde aradığınızı bulacağınızı garanti ediyoruz.

Indirimler 365 ile, seçilen ürünlerde %80'e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enflasyonu, artan fiyatları ve şüpheli fırsatları unutun. Indirimler 365 adresini bugün ziyaret edin ve diğer akıllı alışveriş yapan kişilere katılın!

TANTITONI tarafından sunulan indirimler
Open

Indirimler 365, Tantitoni'nin Türkiye'de sizin için sunduğu tüm teklifleri ve promosyonları size getiriyor. Mutfak gereçleri arıyorsanız, Tantitoni'de mutfağınız için en iyilerini bulacaksınız. Indirimler 365'e göz atın ve Tantitoni'nin sunduğu her şeyi keşfedin.

Broşürler ve kataloglar, bugün mağazalarda mevcut olan teklifler ve indirimlerle birlikte en iyi haftalık, aylık ve yıllık promosyonları içerir. Güncel fiyatları kontrol etmek için resmi web sitesine çevrimiçi olarak da göz atabilirsiniz: https://www.tantitoni.com.tr/

REKLAM
REKLAM