logo

En son YVES ROCHER fırsatları

REKLAM
REKLAM
REKLAM

Sağlık ve güzellik mağazasına ait diğer fırsatlar

REKLAM

YVES ROCHER mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Yves Rocher’de çok çeşitli kozmetik, cilt ve vücut bakım ürünleri, makyaj temizleyiciler, peelingler, maskeler, gündüz ve gece kremleri, serumlar, göz kremleri, cilt bakım aksesuarları, nemlendirici, yaşlanma karşıtı bakımlar, detoks kremleri, şampuanlar, saç kremleri, uzman saç bakım ürünleri, katı şampuanlar, fondötenler, kapatıcılar, şekillendirici pudralar, allık, fosforlu kalemler, fırçalar, rujlar, dudak parlatıcısı, göz kalemleri, göz farları, makyaj paletleri, ojeler, tırnak bakım ürünleri, kokular, vücut sütleri, el bakım ürünleri, selülit önleyici kremler, duş jelleri, sıvı sabunlar, deodorantlar ve güneş kremleri bulunmaktadır.

YVES ROCHER mağazasının rakipleriyle tanışın

Yves Rocher'in Türkiye'deki başlıca rakipleri Farmasi Cosmetics, Pastel, Golden Rose, Líder Kozmetik, Neva Cosmetics, Cosmesa ve Sora Cosmetics'dir.

REKLAM

Diğer Sağlık ve güzellik markaları

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.