logo
homeIcon
  1. separatorMetro Katalog
  2. separatorFırsatlar
  3. separatorŞu tarihe kadar geçerlidir: 31.08.2022
REKLAM

Metro içindeki kataloğu fiyatları

Geçerlilik süresi: 11 Ağustos 2022 - 31 Ağustos 2022

Metro aktüel ürünler, broşür  - 8.11.2022 - 8.31.2022 - Satıştaki ürünler - süt, yağı, süzme peynir, tereyağı, krema, içim, kalsiyum, beyaz peynir, vitamin d, yoğurt, metro. Sayfa 1.
next
REKLAM
REKLAM

En güncel Metro broşürü burada!

Yeni Metro broşürü 11 Ağustos 2022 tarihinden 31 Ağustos 2022 tarihine kadar geçerlidir.

2 sayfadan fazla fırsat, promosyon ve indirimle, Süpermarketler ürünlerde tasarruf etmenin harika yollarını bulacaksınız.

Yakınınızdaki Metro mağazasını bulun ve paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için her avantajdan yararlanın. Artan fiyatları ve yüksek enflasyonu unutun. Indirimler 365, size ülke genelindeki Metro ve diğer birçok Süpermarketler mağazasındaki ucuz fiyatları ve türünün tek örneği indirimleri sunuyor.

Her gün yeni broşürlerimiz mevcut, bu yüzden daha da fazla Metro fırsatı yakalamak için tekrar gelmeyi unutmayın! Bugün tasarruf etmeye başlamak için Indirimler 365 adresini ziyaret edin.

REKLAM
Metro
Süresi doldu
Süpermarketler

Bu Metro Katalog süresi 31 Ağustos 2022 tarihinde dolmuştur.

Fırsat mı arıyorsunuz? Yüzlerce Süpermarketler promosyonumuz mevcut!

Go to Süpermarketler
REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.