logo

En son FARMASI fırsatları

Şu anda FARMASI tarafından sunulan bir fırsat yok

REKLAM

Sağlık ve güzellik mağazasına ait diğer fırsatlar

REKLAM

FARMASI mağazasında ne tür ürünler bulabilirim?

Farmasi, çok çeşitli kaliteli ürünler ve koleksiyonlar sunmaktadır. Rimel, güneş kremleri, parfüm, self-tanners, peelingler, pudra, dudak parlatıcısı, ruj, bronzer, göz fırçaları, makyaj çıkarıcı, cımbız, tırnak parlatıcılar, saç yağı, saç maşası, saç kremleri, şampuan, kuru şampuan, diş beyazlatma, yüz fırçaları ve süngerler gibi pek çok kozmetik ürüne ulaşabilirsiniz.

FARMASI mağazasının rakipleriyle tanışın

Farmasi, Türkiye'nin en seçkin güzellik ve kişisel bakım markalarından bazılarıyla yarışmaktadır. Bunların arasında Sephora, Watsons, Cosmo Station, T-Shop, Bath & Body Works, Flormar, Gratis, The Body Shop, Tekin Acar Kozmetik, Nars ve Maybelline bulunmaktadır.

REKLAM

Diğer Sağlık ve güzellik markaları

REKLAM

Indirimler 365 Copyright © 2024 Indirimler 365 . Tüm hakları saklıdır. Önceden yazılı anlaşma olmaksızın metinlerin kopyalanması ya da çoğaltılması yasaktır. Ürün fotoğrafları, görseller ve broşürler yalnızca açıklama amaçlıdır. İndirimli fiyatlar, bu sitede listelenen resmi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Teklifler, son kullanma tarihine ya da stoklar tükenene kadar geçerlidir. Bu site bilgi verme amaçlı olup, ürünler üzerinde hak iddia etmek için kullanılamaz. Fiyatlar konuma göre değişiklik gösterebilir.